Ostatní standardy

Vnitřní omítky a malby

sádrové omítky, malba bílá.

Podhledy

sádrokartonové podhledy na WC, v koupelnách a v technické(hospodářské) místnosti, prádelny; lokálně v ostatních místnostech bytu, pokud to bude vyžadovat snížená konstrukční deska stropu či rozvod odtahu VZT.

Vstupní bytové dveře

bezpečnostní třída 2, protipožární, výška min 210 cm.

Vytápění + ohřev TUV

v koupelnách elektrická topná rohož v podlaze, v obytných místnostech nástěnné radiátory (standard Korado Koratherm Vertikal M) a podlahové konvektory bezventilátorové před vstupy na terasy a balkony, regulace topení bude zajištěna prostorovými termostaty v obytných místnostech, vytápění a ohřev vody plynovým centrálním kondensačním kotlem.

MaR

dálkové podružné odečty spotřeby studené vody, teplé vody, topné vody, elektro.

Silnoproud

rámečky ve standardu Bticino Living Light bílé barvy, rozvody uložené v omítce nebo dutinách konstrukcí nebo nad podhledy, bytové rozvaděče umístěny v bytech, rozmístění zásuvek v bytových jednotkách dle zákresu v půdorysech dle návrhu architekta projektu, příprava pro inteligentní kabeláže.

Slaboproud

informační systémy – společná televizní anténa DVB-T, společná SAT anténa (příjem ASTRA+SKY), vstupní videotelefon, TV/SAT zásuvka v každé obytné místnosti, rámečky ve standardu Unica Basic bílé barvy.

VZT

centrální střešní ventilátory WC a koupelen, hlukově tlumící hadice, zpětné protizápachové klapky, v bytech v posledních nadzemních podlažích chlazení.

Kuchyňské kouty

bez kuchyňské linky, připravenost pro osazení základních spotřebičů, instalační vývody zakončené na hraně začátku kuchyňské linky v následujícím rozsahu:

  • teplá a studená voda, odpad,
  • Volné zakončení kabelu EL pro budoucí napojení = 1× zásuvka pro sporák, 1× zásuvka pro troubu, 1× zásuvka pro myčku, 3× zásuvka 220 V pro ostatní spotřebiče, 2× vývod 220 V pro osvětlení kuchyňské linky,
  • vývod VZT pro napojení digestoře.

Všechny vývody ukončené záslepkou či volným koncem kabelu.Aktuální informace o standardech La Crone obdržíte u prodejce.