28. 8. 2017

Kromě jiného se postupně také blíží k dokončení práce na areálových komunikací.

Detail aktuality

11. 8. 2017

V rámci budování areálu La Crone finišujeme s výstavbou nové komunikace, která zejména pro pěší propojí ulice Nad Tejnkou a Tomanova. Podél ní dochází k výsadbě nové aleje.

Detail aktuality

14. 7. 2017

Chrám svatého Víta, horu Říp či Troju s jejími nádhernými vinicemi můžete vidět z bytů La Crone již z úrovně zahrady, toto je ukázka výhledu z bytu SO 04B 201, který je situován v prvním patře viladomu, kde platí pravidlo, že se na jednom…

Detail aktuality

16. 6. 2017

V areálu skládajícím se z téměř osmi desítek bytů zbývají poslední volné byty. Výjimkou nejsou ani takové byty, kde má koupelna okno.

Detail aktuality

5. 6. 2017

V rámci Residence La Crone nedochází jen k výstavbě viladomů, ale také k masivní výsadbě zeleně, která podtrhne unikátnost celého projektu. V uplynulých dnech se začaly sázet první stromy či keře.

Detail aktuality

24. 5. 2017

Na Residenci La Crone máme již druhým týdnem připravený vzorový byt, konkrétně jde o byt SO 04B 201. Vzhledem k tomu, že jde o jeden z největších bytů v rámci areálu, můžete se ve velké ploše přesvědčit o kvalitě provedení. A třeba také o…

Detail aktuality

13. 5. 2017

Včera a dnes probíhají na La Crone dny otevřených dveří. Sami se tedy můžete přesvědčit o komfortu, který nabízí bydlení v areálu, jenž je situován na vrcholku na Prahy 6 - Břevnov.

Detail aktuality

1. 5. 2017

Již za dva týdny pro vás budeme mít nachystaný vzorový byt. Půjde zejména o ukázku standardů Residence La Crone, a tak bude moci vidět ve velké ploše kvalitu standardních podlah či interiérových dveří o výšce 240 cm.

Detail aktuality

26. 4. 2017

V objektu SO 04B se postupně dokončují jednotlivé profese v prvním finálně hotovém bytě. Již během května se budete sami moci přesvědčit o nadstandardním pojetí standardů Residence La Crone.

Detail aktuality

14. 4. 2017

V posledních týdnech se areál Residence La Crone proměňuje velmi viditelně. Zřejmé je to zejména díky dokončování fasád jednotlivých viladomů, současně se začalo s finalizací hrubých terénních úprav.

Detail aktuality